Skip links

Turistika, sport a koupání

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku.

Bludištěm Ostaše

Na stolové hoře Ostaš najdete Horní labyrint a Dolní labyrint (tzv. Kočičí hrad), několik překrásných vyhlídek a nádhernou krajinu.

Babiččino údolí

Babiččino údolí patří mezi  nejznámější výletní místa Východních Čech. Celá krajina Babiččina údolí a zámku Ratibořice je ideální pro poklidnou dovolenou.

Skály Adršpach

Přijeďte do Adršpachu užít si magickou podzimní atmosféru skalního labyrintu, kterou si v této době můžete vychutnat v tichosti a bez davů turistů.

Trutnov Trails

V současnosti nabízí 5 trailů různých obtížností. Trasy trailů jsou navrženy tak, aby byly zajímavé pro všechny kategorie bajkerů. Nástupními místy jsou Trailcentrum Lhota u Trutnova a parkoviště Pod Sedmidomím.

Dělostřelecká tvrz Stachelberg

Dělostřelecká tvrz Stachelberg byla v letech 1937 a 1938 budována jako součást stálého československého opevnění.

Krkonoše - Sněžka

Vyhledávaný výletní cíl a rozhledový bod ve východní části Krkonoš na česko-polské hranici.

Přehrada Les Království

Přehrada dokonale spojuje technické řešení s estetickou stránkou stavby. Mohutné vodní dílo totiž harmonizuje s nádhernou okolní přírodou a na návštěvníky působí romanticky.

Černohorské rašeliniště

Přírodní rezervace Černohorské rašeliniště je největším rašeliništěm lesního typu v Krkonoších.

SkiResort Černá hora – Pec pod Sněžkou

SkiResort Černá hora – Pec je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas

Skiareál Špindlerův Mlýn

Jeden z největších skiareálů v Česku svým návštěvníkům nabízí zhruba 27 km sjezdovek a desítky kilometrů kvalitně upravených běžeckých tratí.

SKI areál Petříkovice

Pro lyžaře a snowboardisty je k dispozici při dobrých sněhových podmínkách 3.600 m upravených sjezdových tratí (středně těžké).

Areál Mladé Buky

Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších pouhých 6 km od Trutnova. Celoročně otevřený areál nabízí návštěvníkům, zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu.

Koupaliště Trutnov

Zvětšená plocha vodní laguny, nové atrakce pro děti, chrliče vody nebo relaxační lehátka; to vše nabízí letní koupaliště v Trutnově.

Krytý bazén Trutnov

Trutnovský plavecký bazén nabízí návštěvníkům bazén o délce 25 metrů a 8 drah, dětský 12 m bazén, skokanské můstky, vířivku. V areálu je možnost sauny, solária, masáží.

Rekreační areál Dolce

Nedílnou součást kempu Dolce tvoří rekreační nádrž s travnatou pláží a tobogánem, pro sportovní rybolov či vodní aktivity, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením a dětská hřiště.